Back to Top

Web Siteniz dünyaya açılan vitrininizdir.

Sosyal Medya Takip


E-Ticaret Sitesi Tasarımı

e-ticaret siteleriE-ticaret sitelerini kurmak o kadar da kolay değil bunun için size işletmenizin boyutuna göre uygun ve işlevsel bir e-ticaret sitesi kurulmalı.

Daha sonrasında siz ürünlerinizi e-ticaret ile satışa sunabilirsiniz tabi ki ilk zamanlarda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bundan böyle eğer sizde bir e-ticaret sitesinin tasarımı istiyorsanız dediklerimizi dikkate alarak ve sistemini avantajlarını düşünerek güzel bir sitenin sahibi olabilirsiniz.

İşletmenizi büyütüp sanal ortamda daha büyük kitlelere ürünlerinizden daha da fazla satabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi neden yaptırmalıyım?

İşletmeler için çıkacak olan olası yasal zorunluluklar ile birlikte internet kullanımında yaşanan beklenmedik artış işletmelerin internette de bir mağazaya sahip olmaları gerekliliğini göstermektedir.

Ticaret Kanunu’nda yaşanan değişikliklere göre, fiziksel mağazası olan işletmelerin artık internette kendilerine özgü bir web sayfası yayınlama zorunluluğu getirilmektedir.

Böyle olunca acaba sadece internet sitesi ile mi yetinilmeli yoksa e-ticaret sitesi açarak aynı zamanda site üzerinden online satış mı yapmalı sorusu akıllara takılmaktadır.

Ticaret Kanunu’na göre, işletmelere internet sayfası açma zorunluluğu getirildiğinde herkesin aklında olan basit bir site yayımlamak olabilir.

Ancak online satış yapılabilecek sanal mağaza açarak yerel pazarlamanın yanında oldukça bir paya sahip olan e-ticaret sektörüne de giriş yapılabilmektedir.

İşletmeler Neden E-ticaret Sitesi Açmaktadır?

Elektronik ticaret ve online ödeme sistemleri kullanılarak internet üzerinden ürün satışı gerçekleştirilebilmektedir.

Bu sayede mağazalar sadece bulundukları yerel alana değil aynı zamanda Türkiye’nin 7 bölgesine hitap edebilmektedirler.

Sitelere eklenen ürünler tüketicilere sunulmakta, tüketiciler tarafından beğenerek satın alınanları kargo firmaları aracılığı ile ilgili adrese teslim edilmektedir.

E-Ticaret artık her geçen gün internet üzerinden yapılmaya ve avantajlarıyla insanları etkilemeye devam ediyor.

Yani e-ticaret ile satılan ürünlerde masraf azalıp satılan ürün adedi artarken, yine eticaret ile alınan ürünlerde diğerlerine göre daha ucuz oluyor.

E-ticaret sitesi tasarımı hakkında bahsedecek olursak  ürünlerinizi satmak için açacağınız bu sitelerde, ürünlerin fiyatını stok durumunu vb. bilgileri alıcılara sunabilirsiniz.

Yani sizde bu karlı E-Ticaret sisteminden faydalanmak istiyorsanız hemen bir e-ticaret sitesi kurabilirsiniz.


Paylaşın :
HEMEN ARAYIN