Web Siteniz dünyaya açılan vitrininizdir.

Web Tasarım Fiyatı

web-tasarim-fiyatlariWeb Tasarım Fiyatı konusunda piyasadan çok değişik rakamlar duyabilirsiniz. Ama sizin de bildiğiniz gibi her işin bir hakkı vardır.

Web Tasarım işini birçok yerden alabilirsiniz. Sahıs,muhasebeci,bilgisayarcı,elektrikçi bile bu işi yapmaktadır.

Ben hatta bir müşterimle birlikte eski sitesini yapan kişiyi aradık . Market çıktı.

Aslında sizin alacağınız web sitesi değil her ihtiyacınızda , sorunuzda ya da güncellemelerinizde çabuk ulaşıp çözüme ulaşabilmenizdir.

Bunun için öncelikle bu işi profesyonel yapan bir firmadan destek almanız en etkin çözüm olacaktır.

Bir web sitesinin fiyatını emek ve bilgi birikimi belirler. siz çok ucuza bir web sitesi aldığınızı zannederken aslında 1 günlük bir iş , hazır site ve google ile çok uyumsuz olan bir web sitesi sahibi olmuş olabilirsiniz ve ayrıca aradığınızda karşınızda muhattap dahi bulamayabilirsiniz.

Daha önceki konularımızda com ile com.tr isim farkından da bahsetmiştik. Eğer isminiz com uzantılı ise ve ismi aldığınız kişiye ulaşamazsanız o güne kadarki bütün yatırımlarınız havaya dahi uçabilir.

Neyse çok uzatmayalım bir web sitesi size 100 $’a da malolabilir. 5000 $’a da . aslında burada önemli olan sizin konuya ne kadar bilinçli yaklaşabildiğinizdir. 100 $’lık bir yatırımla 0 getiri ancak 5000 $’lık bir yatırımla 100.000 $’da kazanabilirsiniz.

5000 $ fiyat da sizi korkutmasın örnek olarak söyledim.