Web Siteniz dünyaya açılan vitrininizdir.

WORDPRESS TEMA TASARIMI

WordPress tema tasarımı yaptırmak size önemli 5 avantaj sağlayacaktır.

wordpress tema tasarımı

Özel kodlanmış WordPress tema tasarımı ile sitenizin özgün kodlamaya sahip olduğunu Google botlarına göstermiş olursunuz.

Ziyaretçiler her zaman farklı ve göze güzel gelen yorucu olmayan tasarıma sahip siteleri severler ve tekrar ziyarete gelirler.

Seo amaçlı yükselmeye çalıştığınız sitelerde kod kalabalığı olmayan özgün temaların faydası çoktur.

Özel WordPress temaları daha az eklenti ve daha az kodlama içerdiğinden dolayı daha hızlı açılırlar. Ziyaretçi ve arama motoru botlarının dolaşması açısından önemli bir artıdır.

Marka site olma yolunda ilk adımdır.

WordPress alt yapısı içerik yönetim sisteminin kullanışlı olması ile yaygınlaştı. Bununla beraber birbirinin aynısı blog (günlük) temaları artmaya başladı. Doğal olarak insanlar kendilerine özgü, kişiselleştirilmiş tasarımlar aramaya başladılar. Artık google da şu sorulara cevap aranıyor:

  • WordPress tema tasarımı yapan var mı?
  • Kendime özel wordpress tema yaptırmak istiyorum nasıl yaptırabilirim?
  • WordPress blogum bana özel tasarlanabilir mi?
  • Özel wordpress teması tasarlatabilir miyim?

Bu sorularınıza evet cevabını veriyor. Kendinize özel wordpress temanız olmasını istiyorsanız bizimle irtibat kurun.

özel wordpress tasarım

pendik wordpress

özel tasarım wordpress

WordPress alt yapısını kullanıyor ve firmanıza özel wordpress tema tasarımı yaptırmak isterseniz günümüz teknolojisine ayak uydurarak işletmenize özel wordpress tema tasarımı konusunda hizmet alabilirsiniz.

Firmanız için yaptıracağınız WordPress temaları sadece sizin tarafınızdan kullanılabilir, temalar diğer firmalar gibi bir kişiye yapıp, 10 kişiye satılması gibi bir durum söz konusu değildir.