Web Siteniz dünyaya açılan vitrininizdir.

WEB TASARIMI

Web Tasarımı yaptırmalı mıyım, Neden bir web sitem olmalı.

web tasarımı

Günümüzde kullanıcılar web siteleri hakkındaki kararlarını çok hızlı bir şekilde veriyor.

Web Tasarımı yapmaktaki ilk amaç geniş kitlelere ve yeni müşterilere ulaşmaktır. Kullanıcı kazanmaktaki en önemli unsurlardan biri Hedef kitlenizi etkileyecek iyi düşünülmüş ve sunulmuş tasarımlar sizi sektörünüzdeki rekabette ön plana çıkartacaktır.

Web tasarımı için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz edilmeli, fikirlerin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartılmalı. Başarıyla tamamlanan her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarımı çözümleri üretilmelidir.

İnternet, günümüzün en yaygın ve en kullanışlı tanıtım aracı.

Web sayfası, internet iletişiminin yapı taşı görsel ve işitsel öğeler içeren bir medya ortamı. Web sayfaları artık bir moda değil, satış, tanıtım ve pazarlama için en uygun koşullarda en fazla kitleye ulaşılabilecek bir ortam, yeni bir ofis.

Web sayfası yayınlanmasındaki amaç, firma kimliğine uygun bir grafik tasarım eşliğinde geniş kitlelere istenilen bilginin iletilmesidir.

Web Tasarımı Nedir ?

Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere Web Sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine Web Tasarımı denir.

Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalara web sayfası, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan ve Global İnternet Ağında yayınlanan bütüne de Web Sitesi denir.

Web Tasarımı çalışması sonucunda ortaya çıkan Web Siteleri, günümüzde internette vakit geçiren kullanıcı sayısının hızlı bir şekilde artması ve insanların internet başında geçirdikleri süreler azımsanamayacak boyutlara ulaştığı için firmalar için ciddi anlamda önemli bir tanıtım aracı olarak ortaya çıkmaktadır.

Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.

Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar

Web Tasarımı ve Web Sitesi bana ne kazandırır?

Web Tasarımı yapılmasındaki amaç, firma kimliğine uygun bir grafik tasarım eşliğinde geniş kitlelere istenilen bilginin iletilmesidir.

Web sitesi kurumların dünyaya açılan penceresidir. İletişimin önem kazandığı günümüzde, her firmanın bir web sayfası olması neredeyse zorunluluk haline gelmiştir.

Teknolojik gelişmelerin artması ile birlikte İnternet, düşük maliyeti ve etkili yapısı ile gözde medya aracı haline dönüşmüştür. Web sayfaları ile geniş bir kitleye hiçbir aracı kullanmadan ulaşmak, kurum imajını güçlendirmek, kurum ile ilgili gelişmeleri ve anında duyurabilmek mümkün olmaktadır. Bir Web sitesi size;

  • Hesaplı bir reklam olanağı sağlar.
  • Sadece size ulaşmak isteyen “hedef kitle”ye ulaşmanızı sağlar.
  • Tanıtımınızı uluslararası düzeyde yapmanızı sağlar.
  • Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımını, son kullanıcıya diğer tanıtım araçlarına göre çok ucuz maliyet ile ulaştırmanızı sağlar.
  • Zaman kazandırır 7/24 açık bir ofis imkanı sunar.
  • Potansiyel müşterilerinizin direk ulaşımını sağlar.
  • Reklam/tanıtım Pazarlama aracınızda, dinamik değiklikler imkanı sunar.
  • Olumlu imaj kazandırır.

Web Sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?

Sizde eğer web site yaptırmak istiyorum diyorsanız; ve tasarımınızın da kurumsal ve size özel olsun diyorsanız hemen bizimle iletişime geçin sizi arıyalım ve isteklerinize cevap verelim.

Özgün web sitenizle her zaman bir adım önde olucaksınız, firmanızı iyi yerlere taşımak için web sitenizi emin ellere bırakın ve önünüz açık olsun