Web Siteniz dünyaya açılan vitrininizdir.

LOGO TASARIMI

Logo tasarımı insanların görsel hafızasında kalabilmelidir. Yapılan grafik tasarımın size özel ve özgün olması bu yönden çok önemlidir.

Logo tasarımı ve Kurumsal kimlik çalışması firmanıza bir kere yaptıracağınız ve yıllarca üzerinde taşıyacağınız gömlek gibidir. Sizin kim olduğunuzu bir çırpıda haykırır. O yüzden profesyonel bir logo tasarım gerektirir.

Müşterileriniz firmanızın kalitesine karar verirken logonuz ve kurumsal kimliğinize de bakacaktır. İnsanlar elbiselerine göre karşılanır fikirlerine göre uğurlanırlar. Firmalar da ilk intibasını logo ve kurumsal kimlik kalitesinden kazanır.

Firma imajınız için hayati öneme sahip olan logo kalitesi için küçük bir yatırım yapmak akıllıca bir davranış olur. Yapılan logo tasarımları birinci sınıf olup, size özgün olmalıdır.

Logo, gerçek veya tüzel firmayı/kişiyi en kısa ve öz şekilde özetleyen bir unsurdur. Sizin olduğunuz ya da olmadığınız her yerde logonuz sizi anlatır ve temsil eder.

Logo tasarımı, alanında uzman grafikerler tarafından tasarlanmalıdır. Grafiker sizi dinler ve yaptığınız işi anlar. Sonrasında sizin için görsel çalışmalar yapar. 

Bu çalışmalar sonucunda sizi en iyi anlatan logoyu seçmek size büyük artı kazandıracaktır. 

Bir logo tasarımında renkler büyük önem taşımaktadır. Sizi / Firmanızı tamamıyla yansıtacak olan renklere dikkat edilecek bu çalışmalar yapılmalıdır. Sektöre uygun renkler belirlenerek yol izlenmelidir.


logo tasarımı


logocu

logo tasarımcı